Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 30 - Email: info@dugunfotografciligiegitimi.com

Orhan Gürbüz

CEO & Founder
Foto Life Akademi
Orhan Gürbüz

Orhan Gürbüz

CEO & Founder
Foto Life Akademi
facebook-icon twitter-icon googleplus-icon linkedin-icon instagram-icon
0850 532 30 30
info@orhangurbuz.com

Biyografi

1980 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiş olan ve Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları arasında gösterilen Orhan Gürbüz, fotoğraf çekme tutkusunun ortaokul yıllarında başladığını ve bugüne kadar artarak devam ettiğini belirtir. Orta sonda resim yapamayacağını anlayınca fotoğraf çekme yeteneğini keşfettiğini söyleyen fotoğrafçı, 2008 yılında kuruculuğunu üstlendiği Foto Life markasıyla da Türkiye’nin önde gelen firmalarının reklam, ürün, moda ve kurumsal fotoğrafçılık süreçlerini ve tanıtım filmi çekimlerini üstlenmiştir. Fotoğrafçı Orhan Gürbüz, 22 yılı aşan deneyimini ve bilgisini geleceğin fotoğrafçılarıyla paylaşmak için 2014 yılında Foto Life Akademi’yi kurmuş, İstanbul’da Bakırköy, Taksim, Kadıköy ve Beylikdüzü lokasyonlarında temel ve ileri seviye fotoğrafçılık eğitimleri ile moda, ürün, stüdyo ve hava fotoğrafçılığı başta olmak üzere 14 dalda atölye eğitimleri vermeye başlamıştır. Eczacıbaşı Girişim, BP, Ümraniye Belediyesi başta olmak üzere 200’e yakın kurumsal, 1500’ün üzerinde bireysel eğitim gerçekleşmiştir.

Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz 22 yıllık kurumsal deneyimle firmalara, yönetici ve kuruculara, iş dünyasının profesyonellerine başta Fotoğrafçılık olmak üzere SEO, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama, Adwords, Satış, İletişim, Pazarlama, Liderlik Eğitimleri; SEO, Sosyal Medya, Fotoğraf, Web, E-ticaret Danışmanlığı; Marka, Satış, Kariyer ve Yönetici Koçluğu hizmetleri vermektedir. 3 Grup Şirketleri (Web Home, Tatil Home, İklim Plus), 10 Hizmet ( Web Plus, SEO Destek, Tasarım Plus, Foto Life, Sanal Tur 360, Tescil Plus, Reklam Plus, Mail Plus, Patent Home, Turk Jet), 12 Eğitim (SEO Akademi, Foto Life Akademi, Resim Akademi, Kariyer Home, Sinema Akademi, Dil Akademi, İmaj Akademi, Web Akademi, Model Akademi, Sanat Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi) markasının kuruculuğunu ve kendi branşlarında eğitmenliğini yapmaktadır.

Fotoğraf Eğitmeni Orhan Gürbüz ODTÜ, Marmara, Uludağ, Mehmet Akif Ersoy, Maltepe ve Eskişehir Osmangazi Üniversitelerinde; Eczacıbaşı Girişim, Ümraniye Belediyesi, Azercell ve Rönesans Holding gibi dünya çapında kuruluşlara Fotoğrafçılık, SEO, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama ve Görsel Optimizasyon eğitimleri vermiş, kariyer günlerine ve pazarlama zirvelerine konuşmacı olarak katılmıştır.

Nitelikleri

  • Fotoğrafçı
  • Girişimci
  • Eğitmen
  • Marka Koçu
  • Yazar

Uzmanlık Alanları

  • Reklam ve Moda Çekimleri
  • Tanıtım Filmleri
  • Fotoğraf Danışmanlığı
  • Medya Planlama ve PR
  • Kurumsal İletişim Eğitimleri

REFERANSLAR – EĞİTİM VERDİĞİ YERLER

KURUCULUĞUNU YAPTIĞI VE KENDİ BRANŞINDA EĞİTİM VERDİĞİ MARKALAR

Foto Life Akademi

Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi kişi ve kurumlara fotoğrafçılık eğitimi ve danışmanlık vermek için kurulmuştur. Temel ve İleri Fotoğrafçılık Eğitimi, Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Stüdyo, Düğün, Doğum, Ürün başta olmak üzere 30 branşta eğitim vermektedir.

Foto Life Akademi

www.fotografcilikkursu.com.tr

Sinema Akademi

Sahne sanatları merkezi Sinema Akademi, Türkiye’de görsel, işitsel ve karma sanatların gelişimini sağlamak; başarılı oyuncular yetiştirmek için kurulmuştur. Oyunculuk, Diksiyon, Spikerlik, Beden Dili, Konservatuara Hazırlık, Görüntü Yönetmenliği başta olmak üzere 24 branşta eğitim vermektedir.

Sinema Akademi

www.sinemaakademi.com.tr

Seo Akademi

Türkiye’nin en çok tercih edilen SEO kursu SEO Akademi, kişi ve kurumlara dijital pazarlama eğitimleri vermek amacıyla kurulmuştur. Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya, Adwords, Dijital Pazarlama başta olmak üzere toplam 27 branşta eğitim vermektedir.

Seo Akademi

www.seoakademi.com.tr

Kariyer Home

Mesleki ve Kişisel Gelişim Akademisi Kariyer Home, alanının uzmanlarını yetiştirmek için kurulmuştur. Tasarım, Satış ve Pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Marka Yönetimi, İletişim Becerileri dahil 200 branşta eğitim vermektedir.

Kariyer Home

www.kariyerhome.com.tr

Sanat Akademi

Görsel, işitsel, sahne ve drama sanatlarıyla ilgili fotoğraf, sinema, podyum, resim, dans ve kariyer alanlarında kişi ve kurumlara mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermek için kurulmuştur. 6 dalda toplam 200 branşta eğitim vermektedir.

Sanat Akademi

www.sanatakademi.com.tr

Dil Akademi

Mesleki ve bireysel dil eğitim merkezi Dil Akademi, kişi ve kurumlara yurt içi ve yurt dışı yabancı dil eğitimi vermek için kurulmuştur. Mesleki İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Çince başta olmak üzere toplam 14 branşta eğitim vermektedir.

Dil Akademi

www.dilakademi.com.tr

Web Akademi

İnternet ve tasarım eğitim merkezi Web Akademi, kişi ve kurumlara dijital pazarlama ve görsel tasarım eğitimleri vermek için kurulmuştur. Web Tasarım, Yazılım, E-ticaret, İnternet Reklamcılığı, HTML, WordPress, Joomla, Adwords başta olmak üzere 16 branşta eğitim vermektedir.

Web Akademi

www.webakademi.com.tr

İmaj Akademi

Türkiye’nin en çok tercih edilen kişisel etiket ve imaj kursu İmaj Akademi, kişi ve kurumlara kariyer ve uzmanlık eğitimleri vermek için kurulmuştur. Satış Uzmanlığı, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi, Farkındalık ve Motivasyon, İkna Sanatı başta olmak üzere 27 dalda eğitim vermektedir.

İmaj Akademi

www.imajakademi.com.tr

Model Akademi

Türkiye’nin mankenlik ve zarafet eğitim merkezi Model Akademi, profesyonel manken ve model olmak isteyenlere mesleki eğitim vermek için kurulmuştur. Mankenlik, Yurt Dışı Mankenlik, Zarafet, Diksiyon, Beden Dili, Oyunculuk, Dans başta olmak üzere 13 dalda eğitim vermektedir.

Model Akademi

www.mankenlikkursu.com

Resim Akademi

MSGÜ ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun eğitmenler ve sanatçılar ile Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık ve hobi eğitimleri vermek için kurulmuştur. Güzel Sanatlara Hazırlık, Yurt Dışı Portfolyo, Teknik Resim, Perspektif, Hobi, Karakalem, Ebru başta olmak üzere 23 branşta eğitim vermektedir.

Resim Akademi

www.resimkursu.com.tr

Dans Akademi

Dans Akademi, ülkemizdeki tüm dans okullarını bünyesinde toplayan, İstanbul’da 10 lokasyonda ve Türkiye genelinde 81 ilde 100’e yakın şubesiyle hizmet veren Türkiye’nin dans merkezidir. Toplam 38 dalda eğitim, sahne şovları, gösteri hizmetleri ve organizasyon desteği sunmaktadır.

Dans Akademi

www.danskursu.com.tr

Bale Akademi

Bale Akademi 2014 yılında yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde bale eğitimi almış eğitmenler, koreograflar ve eğitim danışmanları ile çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uluslararası standartlarda özel bale eğitimleri vermek için kurulmuştur. 6 dalda profesyonel eğitim vermektedir.

Bale Akademi

www.balekursu.com.tr

KURUCULUĞUNU YAPTIĞI ŞİRKETLERİ

Web Home İnt. Rek. ve Bilgi Tekn.

Türkiye’nin en kapsamlı reklam ajansı Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri’ni kurarak kişi ve firmalara Web Sitesi Tasarımı, Web Yazılım Hizmeti, E-ticaret Paketleri, Hosting Hizmeti, Mobil Uygulamalar, Banner Tasarım, E-katalog Tasarımı, Medya Planlama konularında hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Web Home

www.webhome.com.tr

Tatil Home

Türkiye’nin önde gelen turizm acentesi Tatil Home’u kurarak kişi, grup ve firmalara Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonu, Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlar, Uçak ve Otobüs Bileti, Transfer, Gemi Turları, Mavi Yolculuk, Kiralık Yazlık ve Villa, Araç Kiralama, Rehberlik ve Organizasyon alanlarında hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Tatil Home

www.tatilhome.com.tr

İklim Plus

Klima yetkili servis ve satış merkezi İklim Plus, son 5 yılda üst üste Türkiye 5.’liği ve İstanbul 3.’lüğü kazanmış, gelişmeye ve büyümeye devam eden bir ailedir. Dinamik teknik kadro, geniş araç filosu, orijinal yedek parça ağı, güler yüzlü çağrı merkezi ile klima, beyaz eşya ve ankastrede kişisel ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

İklim Plus

www.iklimplus.com.tr

KURUCULUĞUNU YAPTIĞI HİZMET MARKALARI

Web Plus

Türkiye’nin en kapsamlı reklam ajansı Web Plus firmasını kurarak kişi ve firmalara Web Sitesi Tasarımı, Web Yazılım Hizmeti, E-ticaret Paketleri, Hosting Hizmeti, Mobil Uygulamalar, Banner Tasarım, E-katalog Tasarımı, Medya Planlama konularında hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Web Plus

www.webplus.com.tr

Seo Destek

SEO Destek firması ile kişi ve kurumlara SEO, Dijital Pazarlama, E-ticaret, Adwords, Analytics, SEM, Sosyal Medya, Dönüşüm Optimizasyonu, Growth Hacking, Mobil Pazarlama, Ölçümleme ve Performans Odaklı Dijital Pazarlama alanlarında hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Seo Destek

www.seodestek.com.tr

Tasarım Plus

Tasarım firmaları arasında Türkiye’nin en iyilerinden sayılan Tasarım Plus’ı kurarak kişi ve firmalara Kurumsal Kimlik, Grafik Tasarım, Banner Tasarım, E-katalog Tasarımı, Stand Tasarımı, Outdoor uygulamalar gibi geleneksel reklam hizmetleri ve danışmanlık sunmaktadır.

Tasarım Plus

www.tasarimplus.com.tr

Foto Life

Türkiye’nin profesyonel fotoğraf çekim merkezi Foto Life markasını kurarak kişi ve firmalara Moda, Yiyecek İçecek, Still Life, Katalog, Ürün, Reklam, Basın, Kongre ve Fuar, Mimari, Web Site, Sualtı, 360 Derece, Kurumsal, Seyahat, Konser ve Hava Fotoğrafçılığı ile Tanıtım Filmi çekim hizmetleri ile danışmanlık sunmaktadır.

Foto Life

www.fotolife.com.tr

Sanal Tur 360

Yeni nesil tanıtım çalışmaları ile Türkiye’nin en iyi reklam-tanıtım firmalarından Sanal Tur 360’ı kurarak kişi ve kurumlara 360 Sanal Tur, Ürün Çekimi, Tanıtım Filmi, Reklam Çekimi, Profesyonel Fotoğrafçılık, Hava Fotoğrafçılığı, Panoramik Çekim, Gigapixel alanlarında çözüm, hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Sanal Tur 360

www.sanaltur360.com.tr

Tescil Plus

Türkiye’nin en güvenilir ve en çok tercih edilen tescil firmaları arasında yer alan Tescil Plus markasını kurarak kişi ve kuruluşlara Marka Tescil, Patent Başvurusu ve Takibi, Endüstriyel Tasarım Tescili, Faydalı Model Tescili, Domain Tescili gibi konularda çözüm, hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Tescil Plus

www.tescilplus.com.tr

Reklam Plus

Türkiye’nin en iyi tanıtım-reklam firmaları arasında gösterilen Reklam Plus markasını kurarak kişi ve firmalara Medya Planlama, İnternet Reklamı, TV Reklamı, Gazete Reklamı, Radyo Reklamı, Toplu Mail Gönderimi, Toplu SMS Gönderimi alanlarında çözüm, hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Reklam Plus

www.reklamplus.com.tr

Mail Plus

Türkiye’nin en kapsamlı mail firmaları arasında gösterilen Mail Plus markasını kurarak, E-Posta Adresi Oluşturma, Toplu Mail Gönderimi, E-mail Programları, Mail Listesi Hazırlama, Sosyal Medya Mail Marketing, Sınav Otomasyonu, Kurum İçi Duyuru alanlarında çözüm, hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Mail Plus

www.mailplus.com.tr

Patent Home

Türkiye’nin en çok tercih edilen patent firmaları arasında yer alan Patent Home markasını kurarak, Marka Tescil, Patent Tescil, Endüstriyel Tasarım Tescil, Yurt Dışı Marka ve Patent Tescil, Faydalı Model Tescili, Barkod Tescil alanlarında kişi ve firmalara başvuru, çözüm, hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Patent Home

www.patenthome.com.tr

Türk Jet

Türkiye’nin en güvenilir uçak bileti rezervasyon ve satış firmalarından biri olan Turk Jet’i kurarak, yurt içi ve yurt dışı 500’den fazla lokasyon için THY, Atlas Jet, Anadolu Jet, Pegasus, Onur Air, Sun Express, Bora Jet uçuş firmalarının uçak bileti satış ve rezervasyonları alanlarında çözüm, hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.

Türk Jet

www.turkjet.com.tr

Orhan Gürbüz tüm eğitimleri

Açılış Konuşması & Tanışma

10:00 - 10:15
TITANIC CITY HOTEL

Soru Cevap ve Sertifika

17:15 - 17:30
TITANIC CITY HOTEL

Fotoğraf ve Sosyal Medya Paylaşımı

16:15 - 16:45
TITANIC CITY HOTEL

Fotoğraf ve SEO

16:45 - 17:15
TITANIC CITY HOTEL