Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 30 - Email: info@dugunfotografciligiegitimi.com

Caner Caninsan

Görüntü Yönetmeni
Caner Caninsan

Caner Caninsan

Görüntü Yönetmeni
linkedin-icon twitter-icon facebook-icon googleplus-icon instagram-icon
0850 532 30 30
info@dugunfotografciligiegitimi.com

Biyografi

1987 Üsküdar doğumlu Caner Caninsan, 2011 yılından günümüze kadar birçok reklam ve tanıtım filminde kameraman, kamera şefi ve görüntü yönetmeni olarak çalışmıştır.

Ege Üniversitesi Otomotiv bölümünü bitirse de sinema ve film sektörüne olan ilgisi hiç değişmemiştir. Esas eğitimini kamera asistanı olarak başladığı Mustafa Önen ve Mustafa Mayadağ’ın kurduğu İnternet TV projesi olan İAMİSTANBUL TV’de almıştır. Aynı ekiple sonrasında Türkiye’nin en bilinen onlarca reklam ve tanıtım filmini çekerek bu alanda ustalaşmıştır.

2014 yılında İstanbul Film Akademi’de İlker Canikligil’in eğitim verdiği yönetmenlik atölyesinde eğitim aldıktan sonra aynı Yönetmen İlker Canikligil ile birçok tanıtım ve reklam çekiminde görev almıştır. Türkiye’nin en büyük reklam filmlerinin tüm prodüksiyonunu yürüttü ve görüntü yönetmenliklerini yapmıştır.
Şu anda İstanbul’un en bilinen yönetmenleri ve reklam ajansları ile freelance olarak çekimler yapmaktadır. Ayrıca Foto Life Akademi’de düğün fotoğrafçılığı eğitimi çekim teknikleri hakkında eğitim vermektedir.

Uzmanlık Alanları

    • Reklam Filmi Çekimi
    • Tanıtım Filmi Çekimi
    • Yönetmenlik
    • Görüntü Yönetmenliği

Caner Caninsan tüm eğitimleri

Çekim Modları DSLR ve Aynasız Makineler

12:15 - 12:30
TITANIC CITY HOTEL

Modelli Çekim Uygulama – 1

11:00 - 12:30
TITANIC CITY HOTEL

Modelli Çekim Uygulama – 2

13:30 - 15:30
TITANIC CITY HOTEL