Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 30 - Email: info@dugunfotografciligiegitimi.com

22 - 25 ARALIK DÜĞÜN
FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ
ROMA – FOTO LİFE AKADEMİ

düğün fotoğrafçılığı eğitimi roma

20 – 23 Nisan 2017 Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Roma – Foto Life Akademi

Aşıklar Şehri Bizleri Bekliyor!

Foto Life Akademi Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi, dünyanın her yerinde!

Romantizmin başkenti, balayı ve düğünlerin merkezi Roma’da unutulmaz bir Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi gerçekleştiriyoruz! Foto Life Akademi kurucu ve eğitmen kadrosu olarak Roma Düğün Fotoğrafçılığı Kursu’nu şehrin en iyi otellerinden birinde düzenliyoruz!

22 – 25 Aralık tarihlerinde düzenleyeceğimiz Roma Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, 3 gece 4 gün olmak üzere keyifli bir eğitimi sizlerle buluşturuyor. Fotoğrafçı olmak isteyenler, yeteneklerini geliştirme amacında olan profesyoneller ile birlikte Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi için yola koyuluyoruz.

Perşembe günü İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Tatil Home kontuarı önünde saat 04:00’da buluşma. Türk Havayolları ile 06:10’de Roma Havalimanı’na uçuşumuz gerçekleşiyor. Saat 07:45’da varışımızın ardından özel aracımız ile otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Cuma ve Cumartesi eğitim programımızı uygulayarak Düğün Fotoğrafçılığı Roma Eğitimi ile bu mesleğe dair merak ettiğiniz her şeyi öğrenme fırsatı sunuyoruz. Pazar günü sabah kahvaltısı ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 21:40’de Atatürk Havalimanı’na uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından Tatil Home hizmetlerinin ve turumuzun sonu.

düğün fotoğrafçılığı eğitimi romaroma düğün fotoğrafçılığı eğitimiroma düğün fotoğrafçılığı kursu

Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Cuma günü saat 10.00 itibariyle Foto Life Akademi kurucusu ve Profesyonel Fotoğrafçı Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından Eray Hacıosmanoğlu’nun açılış konuşması ile başlayacak. İlk oturum olan Sosyal Medya Kullanımı ve Pazarlama Yöntemleri’nde Türkiye’deki sosyal medya kullanım istatistikleri ve dijital dünyanın bizlere anlattıkları üzerinde durulacak.

Roma Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, sonraki oturumunda düğün fotoğrafçılığı nedir, nasıl ortaya çıkmıştır, düğün fotoğrafçılığının gelişimi ve genel ekipmanları anlatılacak.

Eğitimimizin en ilgi çekici bölümlerinden olan Save the Date, Trash the Day, Wedding Story oturumunda, düğün hikayesi kavramlarını öğrenecek; düğün klibi çekimlerinin tüm aşamalarına hakim olacaksınız. Eğitmenlerimiz düğün klibi çekebilecek beceriye sahip olmanızı sağlayacak.

Çekim Modları DSLR ve Aynasız Makineler Lens İncelemeleri, Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi yemek molasından sonra gerçekleşecek olan oturumlardan. Bu sunumda düğün fotoğrafçılığının vazgeçilmez teknikleri ve kullanılan makineler, manuel çekim yöntemleri, lens modelleri ve aynasız makineler anlatılacak.

Kahve molasından sonra Video ve Fotoğraf Çekim Teknikleri, Işık, Kompozisyon ve Poz Verdirme Süreçleri bölümünde kolay video çekmeyi, doğru kompozisyonu oluşturmayı ve çiftlere poz verdirmeyi öğreneceksiniz.

Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi ilk günün son oturumu olan Genel Video Ekipmanlarında ise video aksesuarları, çekim modları için uygun lensler, aynasız makine avantajları ve ışık türleri konuşulacak. İlk günü tamamladıktan sonra Roma’nın eşsiz sokaklarında gezmeye, tarihi yapıları görmeye gideceğiz. Dilediğiniz kadar fotoğraf çekebilecek, öğrendiklerinizi deneyeceksiniz.

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

2. Gün Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi İç ve Dış Mekan Çekim Teknikleri oturumuyla başlayacak. Eğitmenimiz sizlere mekana göre ışık seçimi ve ışık kaynakları kullanımını, iç ve dış mekan çekim türlerini ve püf noktalarını anlatacak.

Keyifli geçen eğitimimiz Lightroom ve Photoshop İle Fotoğraf İşleme Efekt Programları oturumuyla devam edecek ve fotoğraflarınızı nasıl işleyeceğinizi öğreneceksiniz. Photoshop programını kullanmanın önemini kavrayacaksınız.

Kahve molasının ardından Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi, Video Kurgu Teknikleri oturumuyla devam ederken bu oturumda eğitmenlerimiz sizlere düğün kliplerinde ve videolarında sıkılmadan izlenecek bir kurgu oluşturmayı, slow motion yapmayı, videolarınıza ses ve müzik eklemeyi anlatacaklar.

Web sunumu, Albüm tasarımı ve Üretim oturumumuzda ise çektiğiniz fotoğrafları seçmeyi, albüm haline getirmeyi ve çiftlerinize sunmayı öğreneceksiniz.

Yemek molamızın sonrasında da Roma Düğün Fotoğrafçılığı Kursu’nun en eğlenceli kısmı olan Modelli Çekim Uygulama’ya geçilecek. Gelin ve damat adaylarının Roma’nın romantik sokaklarına, aşk çeşmelerinde, tarihi binalarının önünde fotoğraflarını çekeceksiniz.

Son oturumlarımızda ise gelin ve damatla sağlıklı iletişim kurmayı, çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada pazarlamayı, web sitelerinizi görünür kılmayı, havadan çekim yapmanın tekniklerini öğreneceksiniz. Soru Cevap bölümümüzde ise eğitmenlerimize aklınıza takılan her şeyi sorabileceksiniz.

Roma Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sertifikaların dağıtılması ile son bulacak. Roma’nın keyifli atmosferinde akşam yemeklerimizi yiyerek vedalaşacağız.

düğün fotoğrafçılığı kursu romadüğün fotoğrafçılığı eğitimidüğün fotoğrafçılığı kursu

Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim Programı

Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.dugunfotografciligiegitimi.com/program/

Dünyanın en güzel ülkelerinden birinde eğitim alma fırsatı yakalayacağınız, Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçıları ile tanışacağınız, düğün fotoğrafçılığını tüm ayrıntıları ile öğreneceğiniz Roma Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi için yerinizi hemen ayırtın…

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Alitalia Havayolları ile İstanbul-Roma-İstanbul uçak bileti
  • Seçilen kategorideki otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
  • Havalimanı-Otel-Havalimanı

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Ücreti: 120 €
* Seyahat Sigortası: 15 €
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15 TL

* Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.
* Bahşiş: 5€ (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)
* İtalya’da yabancı turistlerden alınan şehir vergileri, otel girişlerinde misafirlerimiz tarafından ödenir. Bu vergiler 3* otellerde gecelik 2€, 4* otellerde gecelik 3€’dur.

ÖNEMLİ:

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

Tatil Home, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

DİĞER

Genel:Ölümsüz şehir Roma, engebeli bir bölgede bulunan 7 tepe üzerine kurulu. Bal renkli çeşmelerin şehri ya da Augustus tarafından yaratılan mermerler şehri olarak adlandırılan şehir, efsanelere göre M.Ö. 753 yılında Romulus (Romolo) tarafından kurulmuş. Tiber (Tevere) Irmağı üzerinde ve Tiren Denizi’ne yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunan Roma, hiç şüphesiz, dünyanın hakkında en fazla yazılar yazılan, resimlerle güzellikleri sergilenen ve en fazla övülen şehirlerinden bir tanesi. Batı uygarlığının beşiği ve Katolik dininin kalbi olan Roma, bugün İtalya’nın siyasi, idari ve kültürel hayatının merkezidir.

İklim / Hava Durumu: Özellikle güneyde yazları sıcak ve kurak, kışları ise güneyde ılık kuzeyde oldukça soğuk geçer. Ülkenin orta ve güney kesimleri Akdeniz ikliminin etkisi altında iken, kuzey bölümleri sert kıtasal iklimin etkisi altındadır.

Saat farkı : -1 saat (1 saat geridir, Turkiye’ de saat 12 iken, Italyada saat 11dir.)

Vize bilgilendirme :Schengen vizesi için gerekli evrak listesini http://www.tatilhome.com.tr/vize-icin-gerekli-evraklar.html adresinden temin ederek tur hareket tarihinden en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi: İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No : 4/1 İncirli, Bakırköy / İstanbul
Vize departmanı: info@tatilhome.com.tr

Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Bu rezervasyonun alınabilmesi için gereken minimum ödeme tutarı %30’dur. Kalan bakiye tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadır.

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN