Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 30 - Email: info@dugunfotografciligiegitimi.com

3 - 4 ARALIK DÜĞÜN
FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ
İSTANBUL – FOTO LİFE AKADEMİ

düğün fotoğrafçılığı eğitimi istanbul

8 – 9 Nisan 2017 Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi İstanbul – Foto Life Akademi

İstanbul’un En İyi Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi!

Foto Life Akademi kurucu ve eğitmen kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde Düğün Fotoğrafçılığı dahil toplam 31 dalda eğitim vermeye devam ediyoruz. İstanbul’un en iyi otellerinden birinde %100 öğrenme garantili eğitimler düzenliyoruz.

Siz de İstanbul’da kaliteli bir düğün fotoğrafçılığı kursu arıyorsanız, kariyerinizi bu alanda şekillendirmek istiyorsanız, yeteneklerinizi geliştirme amacındaysanız Foto Life Akademi’nin İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi programıyla Foto Life Akademi kurucusu ve Profesyonel Fotoğrafçı Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçısı Eray Hacıosmanoğlu sizlerle birlikte olacak. Cumartesi ve Pazar günlerinde düzenlenecek olan eğitimde düğün fotoğrafçılığının tüm sırlarını öğreneceksiniz.

İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Cumartesi saat 10.00 itibariyle kurucumuz Orhan Gürbüz ve düğün fotoğrafçılığı eğitmeni Eray Hacıosmanoğlu’nun açılış konuşması ile başlayacak. Sonrasında ilk oturumla birlikte dijital dünyanın kullanımı hakkında istatistikler paylaşılarak eğitime giriş yapılacak. İstanbul düğün fotoğrafçılığı kursu keyifli sunumlarla devam edecek.

düğün fotoğrafçılığı eğitimi istanbulistanbul düğün fotoğrafçılığı eğitimiistanbul düğün fotoğrafçılığı kursu

Sonraki oturumda eğitmenimiz Eray Hacıosmanoğlu, düğün fotoğrafçılığı eğitimi İstanbul etkinliği için hazırlanan “Düğün Fotoğrafçılığı Nedir?” başlıklı sunumunu yaparak bu eğlenceli sanat ve meslek dalının tarihini, ilk düğün fotoğraflarının nasıl çekildiğini anlatacak.

İstanbul düğün fotoğrafçılığı eğitimi ilgi çekici konularından olan Save the Date, Trash the Day, Wedding Story oturumunda eğitmenlerimiz düğün klibi çalışmalarının ve videoların nasıl yapıldığını anlatacak, düğün hikayesi senaryosu yazmanın püf noktalarından bahsedecek, kliplerde kullanılacak aksesuarlar ve ekipmanlar hakkında bilgi verecekler.

Foto Life Akademi eğitmenlerimiz Çekim Modları DSLR ve Aynasız Makineler Lens İncelemeleri oturumunda, ünlü fotoğrafçıların tercih ettiği ekipmanları, manuel çekimin yararlarını, enstantane ve diyafram gibi teknik bilgilerin çekimlerde sağlayacağı yararları sizlerle paylaşacak.

Video ekipmanları bölümümüzde ise düğün klibi ve videosu çekmeye meraklı olan fotoğrafçılar için en çok kullanılan çekim ekipmanları, her çekim modu için uygun olan lens çeşitleri, aynasız makinelerin avantajları, ışık türleri ve yardımcı aparatlar anlatılacak ve İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi ilk günü noktalanacak.

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

2. Gün İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi İç ve Dış Mekan Çekim Teknikleri oturumuyla başlayacak ve burada merak edilen çekim sırları anlatılacak. Hangi mekanda nasıl düğün çekimi yapılır öğrenilmiş olacak.<

Lightroom ve Photoshop İle Fotoğraf İşleme Efekt Programları oturumunda eğitmenlerimiz sizlere; fotoğrafta renk ve genel işleme ayarlarını, yardımcı retouch programları ile kısa sürede istenilen karenin elde edilmesinin yollarını anlatırken Video Kurgu Teknikleri, Albüm Tasarımı diğer ilgi çekici oturumlarımızdan olacak.

Yemek molamızın ardından Modelli Çekim Uygulama ile düğün fotoğrafçılığı kursu için en eğlenceli zamanlardan birini geçireceksiniz. Poz verdirmeyi, ışık kullanmayı ve tüm öğrendiklerinizi burada uygulayacaksınız. Ayrıca havadan çekim teknikleri hakkında uygulamalı olarak bilgi alacaksınız.

Son olarak fotoğraflarınızı sosyal medyada pazarlamayı, web sitelerinizi görünür kılmayı öğreneceksiniz. Soru Cevap bölümümüzde ise eğitmenlerimize aklınıza takılan her şeyi sorabileceksiniz.

İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sertifikaların dağıtılması ile son bulacak. Hatıra fotoğraflarımızı çekerek vedalaşacağız.

düğün fotoğrafçılığı kursu istanbuldüğün fotoğrafçılığı eğitimidüğün fotoğrafçılığı kursu

İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim Programı

İstanbul Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.dugunfotografciligiegitimi.com/program/

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçıları ile tanışacağınız, düğün fotoğrafçılığını tüm ayrıntıları ile öğreneceğiniz, farkındalık yaratacak Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi İstanbul için yerinizi hemen ayırtın…

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN