Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 30 - Email: info@dugunfotografciligiegitimi.com

17 - 18 ARALIK DÜĞÜN
FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ
ABANT – FOTO LİFE AKADEMİ

düğün fotoğrafçılığı eğitimi abant

15 – 16 Nisan 2017 Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Gölcük Abant – Foto Life Akademi

Fotoğrafçılık Eğitimi Şehrinize Geliyor!

Foto Life Akademi Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi, romantik ve yemyeşil atmosferi ile dikkat çeken, aşıkların uğrak yeri Abant’ta muhteşem bir fotoğrafçılık eğitimine imza atıyor! Düğün fotoğrafçılığının sırlarını sizlerle paylaşıyor.

17 – 18 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan Abant Gölcük Düğün Fotoğrafçılığı Kursu, otobüslü ulaşım dahil olmak üzere ekonomik ve keyifli bir eğitim sunuyor. Siz de kaliteli bir düğün fotoğrafçılığı kursu arıyorsanız, kariyerinizi bu alanda şekillendirmek istiyorsanız, yeteneklerinizi geliştirme amacındaysanız Foto Life Akademi’nin Abant Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

Cumartesi ve Pazar günlerinde düzenlenecek olan eğitimde düğün fotoğrafçılığının teknik ve sanatsal tüm yönlerini Türkiye’de ve dünyada ün yapmış profesyonel düğün fotoğrafçılarından öğreneceksiniz.

Abant Gölcük Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi Cumartesi saat 10.00’da Abant Otel’de kurucumuz Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından Eray acıosmanoğlu’nun açılış konuşması ile başlayacak. İlk oturum olan Sosyal Medya Kullanımı ve Pazarlama Yöntemleri’nde sosyal medya kullanım istatistikleri ve bu istatistiklerin neler anlattığını, dijital pazarlamanın ve web sitelerinin düğün fotoğrafçıları için önemini, Türkiye’deki düğün çekimi verilerini öğreneceksiniz.

düğün fotoğrafçılığı eğitimi abantabant düğün fotoğrafçılığı eğitimiabant düğün fotoğrafçılığı kursu

Abant Gölcük düğün fotoğrafçılığı kursu, sonraki oturumunda profesyonel düğün fotoğrafçısı ve eğitmen Eray Hacıosmanoğlu düğün fotoğrafçılığı nedir, nasıl ortaya çıkmıştır, ilk düğün fotoğraflarında makine ve ekipmanlar gibi konuları anlatacak.

Save the Date, Trash the Day, Wedding Story oturumunda eğitmenlerimiz düğün klibi çalışmalarının ve videoların nasıl yapıldığını anlatacak, düğün hikayesi senaryosu yazmanın püf noktalarından bahsedecek, kliplerde kullanılacak aksesuarlar ve ekipmanlar hakkında bilgi verecekler.

Abant Gölcük düğün fotoğrafçılığı eğitimi Çekim Modları DSLR ve Aynasız Makineler Lens İncelemeleri oturumu ile devam edecek. Düğün fotoğrafçılığında kullanılan çekim tekniklerini ve makineleri, en iyi ekipmanları, manuel çekimin yöntemlerini, kullanabileceğiniz lens çeşitlerini ve çekim formatlarını öğreneceksiniz.

Kahve molasından sonra Video ve Fotoğraf Çekim Teknikleri, Işık, Kompozisyon ve Poz Verdirme Süreçleri oturumunda çektiğiniz videolarda kompozisyon ve kurgu yaratmayı, doğru pozları yakalamayı, mükemmel sonuçlara ulaştıracak ışık tekniklerini, çiftlere poz verdirmeyi konuşacağız. Eğitmenlerimiz örneklerle incelemelerde bulunacaklar.

Gölcük Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi ilk günün son oturumu olan Genel Video Ekipmanlarında ise video aksesuarları, çekim modları için uygun lensler, aynasız makine avantajları ve ışık türleri konuşulacak. Sonrasında ise büyüleyici manzarasıyla konuklarını kendine hayran bırakan Abant’ta keyifli sohbetler bizi bekliyor olacak.

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

2. Gün Gölcük Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi İç ve Dış Mekan Çekim Teknikleri oturumuyla başlayacak ve düğün fotoğrafçısı eğitmenlerimiz kullanılacak ışık kaynaklarını, en iyi pozların nasıl yakalanacağını, iç ve dış çekim tekniklerini sizlerle paylaşacak.

Lightroom ve Photoshop İle Fotoğraf İşleme Efekt Programları oturumunda eğitmenlerimiz sizlere; fotoğrafta renk ve genel işleme ayarlarını, yardımcı retouch programları ile kısa sürede istenilen karenin elde edilmesinin yolları anlatılırken kahve molasından sonra özellikle videolarına kurgu katmak isteyenlerin merakla beklediği Video Kurgu Teknikleri eğitimi düzenlenecek.

Web sunumu, Albüm tasarımı ve Üretim oturumumuzda ise çektiğiniz fotoğrafları seçmeyi, albüm haline getirmeyi ve çiftlerinize sunmayı öğreneceksiniz.

Yemek molamızın sonrasında da Gölcük Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi’nin en eğlenceli kısmı olan Modelli Çekim Uygulama’ya geçeceksiniz. Gelin ve damat adaylarını Gölcük ve Abant’nın en güzel köşelerinde, göl ve orman manzaralarıyla, faytonlar üzerinde fotoğraflayacaksınız.

Son oturumlarımızda ise çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada pazarlamayı, web sitelerinizi görünür kılmayı, havadan fotoğraf ve video çekiminin tekniklerini öğreneceksiniz. Soru Cevap bölümümüzde ise eğitmenlerimize aklınıza takılan her şeyi sorabileceksiniz.

Gölcük Abant Düğün Fotoğrafçılığı Kursu sertifikaların dağıtılması ile son bulacak. Abant Otel’de keyifli bir akşam yemeği yedikten ve eğitimimizi değerlendirdikten sonra İstanbul’a dönmek için yola çıkacağız.

düğün fotoğrafçılığı kursu abantdüğün fotoğrafçılığı eğitimidüğün fotoğrafçılığı kursu

Gölcük Abant Düğün Fotoğrafçılığı Eğitim Programı

Abant Gölcük Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.dugunfotografciligiegitimi.com/program/

Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçıları ile tanışacağınız, düğün fotoğrafçılığını tüm ayrıntıları ile öğreneceğiniz, profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak kendinizi geliştireceğiniz Abant Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi için yerinizi hemen ayırtın…

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN